Golonka w sosie własnym 270g

Golonka w sosie własnym 270g

Wysoka zawartość mięsa wieprzowego jest gwarancją wyjątkowego smaku i pożywności produktu. Golonka w sosie własnym to gotowe danie niezawierające MOM, dzięki czemu stanowi doskonały wybór do kanapek i nie tylko. Słoik zawiera 270 g produktu, czyli optymalną ilość, która pozwoli zaspokoić głód. Świetnie smakuje w połączeniu ze świeżym pieczywem, a praktyczne opakowanie sprawia, że można spakować produkt do plecaka czy torby i mieć go pod ręką np. podczas przerwy na posiłek w pracy.

Dzięki uważnie dobranym przyprawom i dodatkom smak mięsnego dania każdemu przypadnie do gustu. Golonka w słoiku w sosie własnym jest produkowana ze świeżych składników i nadaje się do bezpośredniego spożycia. Zachęcamy do wyboru tej gotowej potrawy z naszej bogatej oferty posiłków regeneracyjnych!

Idealny do kanapek
Masa netto: 270 g
Ilość w zgrzewce: 6 szt.
Ilość na warstwie: 114 szt.

Składniki: mięso wieprzowe 85%, woda, stabilizatory: trifosforany sodu, białko wieprzowe , substancja zagęszczająca: karagen, żelatyna wieprzowa, aromaty, regulator kwasowości : cytrynian sodu, glukoza , sól , mieszanka przypraw, substancja konserwująca: azotyn sodu. Produkt może zawierać seler i gorczycę które są używane w zakładzie.

Masa netto: 270g

Wydrukuj Powrót do indeksu