Flaczki kościańskie z pieczarkami

Flaczki kościańskie z pieczarkami

500 g

To doskonała propozycja dania obiadowego, dokładamy wszelkich starań aby nasze produkty były jak najwyższej jakości dlatego do produkcji tego dania wykorzystujemy flaki wieprzowe i pieczarki pochodzące z lokalnych upraw… Spróbujesz nie pożałujesz!

  • Masa netto: 500 g
  • Ilość w zgrzewce: 6 szt.
  • Ilość na warstwie: 114 szt.

Skład: woda, żołądki wieprzowe 29%, pieczarki 10%, warzywa 7%(marchew 2,85%, pietruszka 2,3%, seler 1,25%, cebula 0,6%), smalec wieprzowy, sól, przyprawa smakowa( sól, marchew, cukier, cebula,czosnek, pietruszka, kwas cytrynowy, kurkuma), przyprawy.

To danie to połączenie, które zachwyca głębią smaku i aromatem. Jest to wyjątkowa propozycja dla miłośnikówklasycznych polskich przepisów z nutą nowoczesności. Flaki wieprzowe z pieczarkami są znakomitą opcją na szybkii pożywny obiad, doskonale sprawdzą się w dni, gdy brakuje czasu na długie przygotowania. Gotowe do podania prostoze słoika, zapewniają wygodę oraz satysfakcję z domowego, ciepłego posiłku. Flaki z pieczarkami wieprzowe z FRYKASto gwarancja nie tylko wyśmienitego smaku, ale także wysokiej jakości składników.

Wydrukuj Powrót do indeksu