Fasolka w sosie pomidorowym

Fasolka w sosie pomidorowym

500 g

W naszej ofercie gotowych do spożycia posiłków nie mogło zabraknąć propozycji odpowiednich dla wegetarian, a nawet wegan. Biała fasolka w sosie pomidorowym nie zawiera mięsa ani innych składników pochodzenia zwierzęcego. Wystarczy ją podgrzać i dodać ziemniaki lub świeże pieczywo, by zyskać smaczne i pożywne danie. Dzięki temu nie trzeba tracić czasu na długotrwałe przygotowywanie obiadu, kolacji czy posiłku podczas przerwy w pracy. Gotowe potrawy w słoikach z oferty Frykas Kościan świetnie smakują i pozwalają spełnić potrzeby żywieniowe.

Dbamy o to, aby biała fasolka w sosie pomidorowym wyróżniała się nie tylko świetnym smakiem, ale też korzystnym składem. Nie stosujemy więc sztucznych barwników i konserwantów - zachęcamy do osobistego spróbowania dań Frykas Kościan.

  • Masa netto: 500 g
  • Ilość w zgrzewce: 6 szt.
  • Ilość na warstwie: 114 szt.

Składniki: woda, fasola biała 42%,koncentrat pomidorowy 6,2% ,skrobia modyfikowana, warzywa 1,2% ( pietruszka 0,4%, seler 0,4%) , sól, cukier, przyprawa smakowa (sól, marchew,cukier, cebula,czosnek,pietruszka, kwasek cytrynowy,kurkuma) przyprawy. Produkt może zawierać gorczycę która jest używana w zakładzie.

Wydrukuj Powrót do indeksu