Przetwory ze szparagów

Prezentowane w tej kategorii przetwory to doskonały wybór dla osób, które chcą zadbać o obecność warzyw w codziennej diecie. Warto zwrócić uwagę na nasz unikatowy produkt – przecier szparagowy. Dostępny jest w 2 wariantach pojemności: 290 i 900 g. Oprócz tego można zdecydować się na szparagi konserwowe całe lub w kawałkach. Umieszczone są w delikatnej zalewie i pozbawione twardego łyka. Dzięki temu nasze unikatowe produkty doskonale nadają się do wyrobów garmażeryjnych, przygotowywania posiłków i nie tylko. Przecier szparagowy można z powodzeniem wykorzystać na przykład do zup kremów, zaś warzywa w zalewie stwarzają szersze pole do popisu.

Przetwory ze szparagów - Frykas Kościan

Nasza firma jest jednym z nielicznych producentów przetworów z polskich szparagów. Wiemy, że nie trzeba wiele, by podkreślić walory smakowe tych warzyw, dlatego sprzedajmy je w delikatnej zalewie. Ponadto szparagi są gotowe do spożycia po otwarciu. Dzięki dostępności słoików o różnej pojemności można zamówić preferowany wariant zawierający 300 lub nawet 900 g unikatowego produktu.

Brak konserwantów i innych zbędnych dodatków oraz ponadprzeciętne walory smakowe to istotne zalety naszych przetworów. Do ich produkcji wykorzystujemy bowiem starannie wyselekcjonowane warzywa z polskich upraw. W efekcie przecier szparagowy i inne unikatowe produkty stanowią najlepszy wybór w tej kategorii artykułów spożywczych. Zapraszamy do wyboru odpowiedniej pojemności i składania zamówień na warzywa w zalewie i inne przetwory w słoikach.