Przetwory warzywne

Z prawdziwą pieczołowitością przygotowujemy przetwory warzywne z papryki, ogórków, buraków, itp. Jako producent przygotowujemy produkty spożywcze, o które warto wzbogacić swoją domową spiżarnię. Idealnie nadają się do sałatek i surówek, a także kanapek oraz wielu dań kuchni polskiej i europejskiej. Ponadto wiele z proponowanych przysmaków może być pysznym dodatkiem do dań głównych, wystarczy odkręcić wieczko i już można cieszyć się wyrazistym smakiem.

Każdy z proponowanych przetworów warzywnych powstaje na bazie sprawdzonej receptury oraz wysokiej jakości produktów. Buraczki, ogórki, kapusta, papryka pozyskiwane są od pewnych dostawców, z którymi współpracujemy od dawna. Ponadto umiejętnie dobieramy przyprawy oraz proporcje poszczególnych składników, aby stworzyć idealną zalewę, nadającą wyjątkowy smak naszych produktów.

To niezastąpiony element wielu dań, zaczynając od prostych kanapek, poprzez klasyczne obiady i kolacje, aż do przystawek czy zakąsek. Przetwory warzywne — ogórki konserwowe i kiszone, papryka, buraki, szparagi, kapusta oraz sałatki to nasza specjalność. Jako producent od wielu lat tworzymy dla Państwa niezamienny, tradycyjny smak, który zachwyca nawet te najbardziej wymagające podniebienia.

Przetwory warzywne idealne do domu i do restauracji

Nasza praca to coś więcej niż zamykanie dobrego smaku w słoikach. To wyselekcjonowane, lokalne produkty wysokiej jakości. Dzięki nim na Państwa stole pojawiają się przetwory warzywne z papryki, ogórków, szparagów i innych (konserwowych lub kiszonych), które zachwycają również... wyglądem, ponieważ jemy także oczami. Jako producent doskonale zdajemy sobie sprawę, że dobry produkt to ten, który jest estetyczny i można go podać samodzielnie lub stworzyć z nim kompozycję smaków. Dlatego priorytetowo traktujemy również estetykę naszych wyrobów, przez co z powodzeniem mogą być używane w domach oraz w restauracjach.

Klasyki i nie tylko – nasze przetwory warzywne

Są takie wyroby, które są uniwersalne i pasują niemal do wszystkiego. To właśnie one prawie zawsze są w naszych domach i stanowią klasyczny wybór jako sałatka do obiadu — ogórki konserwowe. Jako producent przetworów warzywnych uwzględniliśmy te preferencje naszych Klientów i stworzyliśmy szeroką ofertę, w której znajdą Państwo klasyczne korniszony, sałatkę szwedzką oraz o wyroby słodko-kwaśne. Oprócz nich oferujemy także gotowe dania, np. Leczo z papryką i pieczarkami lub kiełbasą.