Przetwory i dania gotowe - Producent Frykas Kościan

Nasze przedsiębiorstwo "Frykas" powstało w 1996 roku w Kościanie. Na początku działalności zasłynęliśmy z wytwarzania szparagów konserwowych w puszkach i słojach, a teraz przygotowujemy także różne dania gotowe. Jako producenci zawsze korzystamy z najlepszych, świeżych i zdrowych towarów, dzięki czemu szybko zdobyliśmy uznanie na rynku spożywczym. Wysoka jakość towarów z naszego przedsiębiorstwa sprawiła, że zdobyliśmy zaufanie znanych sieci handlowych i trafiliśmy w gusta klientów indywidualnych.

Co jeszcze przygotowujemy?

Zapotrzebowanie na smaczne, zdrowe i niezawierające sztucznych konserwantów sprawiło, że rozszerzyliśmy naszą działalność o konserwy, marynaty warzywne oraz konserwy warzywno-mięsne, co wyróżnia nas wśród producentów gotowych dań. Walory smakowe naszych obiadów docenili mistrzowie sztuki kulinarnej i w ten sposób wyroby konserwowe takie, jak szparagi, ogórki czy papryka zagościły na stołach renomowanych hoteli w kraju, które stały się głównymi nabywcami tych przysmaków.

Lokalne pochodzenie wykorzystywanych składników

"Frykas" gwarantuje wysoką jakość produkcji przygotowanych dań, którą zawdzięcza specjalnie wyselekcjonowanym świeżym surowcom, nabywanym z gospodarstw rolnych urodzajnej ziemi wielkopolskiej. Dzięki naszym zdrowym towarom mogą się Państwo zaopatrzyć w pyszne przetwory, aby szybko stworzyć z nich obiady dla całej rodziny. Zależy nam na jak najlepszej opinii klientów, gdyż to sprawia, że możemy się rozwijać i poszerzać ofertę o Państwa ulubione warzywa.